خدمت سربازی

برخی از خانواده ها به پسرهایی كه خدمت سربازی نرفته اند،‌ دختر نمی دهند. برخی از خانواده ها نیز برای پسر سرباز نرفته شان خواستگاری نمی روند و بعضی دیگر هم برای پسر سربازشان زن نمی گیرند.

گروه اول

 سه گروه پسر وجود دارد. گروه اول حاضر نیستند كه خود را به سختی بیندازند و معمولاً از پذیرش هرگونه مسئولیتی سرباز می زنند و به قول معروف بی كار و بی عارند. هرگز نمی توان به این افراد اعتماد و تكیه كرد. آنها معمولا می گویند: «چرا باید سربازی بروم وقتی می توانم این زمان را کار کنم و دو سال جلوتر باشم؟» این استدلال اگرچه منطقی به نظر می رسد اما در واقع نشان می دهد که پسر نمی خواهد با واقعیت های موجود کنار بیاید و به دنبال فرار از وظایف خود است بنابراین باید از ازدواج با آنها اجتناب کنید.

گروه دوم

گروه دوم،‌كسانی اند كه به دلیل شرایط كاری و خانوادگی دلیلی برای سربازی رفتن نمی بینند. بیشترین افراد این گروه را كسانی تشكیل می دهند كه به كارهای آزاد اشتغال دارند.

ازدواج با افرادی كه حاضر نیستند هرگز به سربازی بروند مشكلات زیادی در زندگی فردی و زناشویی ایجاد می كند زیرا جامعه و قانون ما برای آنها محدودیت هایی ایجاد نموده است. طبق قوانین كشور ما استخدام و به كارگیری فردی كه سربازی نرفته به خصوص در ادارات دولتی و نیمه دولتی ممنوع است. نقل و انتقال هرگونه سند رسمی برای این افراد غیرممكن است. حق خروج از كشور و رفتن به سفرهای برون كشوری از این افراد سلب شده است مگر با ضمانت هایی.

گروه سوم

و اما گروه سوم، كسانی هستند كه به دلیل ادامه تحصیل به صورت موقت رفتن به سربازی را به عقب انداخته اند كه كاملاً منطقی و درست است.

 باید اذعان داشت ازدواج نه منافاتی با ادامه تحصیل فرد دارد و نه با سربازی رفتن در تضاد است البته زندگی متاهلی و سربازی رفتن و در عین حال ادامه تحصیل سختی های خاص خود چون كم درآمدی،‌ سختی كار، گاهی اوقات دوری، گاهی اوقات بیکاری و … را برای مرد به همراه می‌آورد ولی شیرینی های زندگی مشترك آنقدر زیاد هست كه بتوان به خاطر رسیدن به آن برخی از تلخ‌كامی ها را تحمل كرد. ضمن اینکه اگر پسری هنوز سربازی نرفته و قصد ازدواج دارد میتواند در دوران عقد سربازی را پشت سربگذارد.

کلینیک ذهن زیبا با هدف رفع مشکلات جنسی افراد و به دنبال آن بهبود کیفیت زندگی به عنوان یکی از فعال ترین مراکز سکس تراپی کشور با دارا بودن کارشناسان و پزشکان خبره و با تجربه همراه شما هموطنان عزیز است. جهت دریافت وقت مشاوره تلفنی و حضوری با شماره ی 09353167886 تماس حاصل فرمایید.

ما را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *